PIELĘGNACJA CIAŁA

Często zapominamy o tym jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja ciała. Skóra ciągle narażona jest na podrażnienia spowodowane choćby warunkami atmosferycznymi- mróz, poparzenia słoneczne itd.  oprócz tego borykamy się z wieloma problemami takimi jak celulit, rozstępy, czy atopowe zapalenie skóry. Pielęgnacja ciała jest równie ważna jak twarzy, a często o niej zapominamy lub w ogóle pomijamy.  Bardzo ważną kwestią jest dobranie odpowiednich kosmetyków, nie uczulających i z bogatym składem naturalnych składników. Kosmetyk ma działać i pozostawiać skórę nawilżoną i usuwać nasze problemy skórne. 

Dlatego stworzyliśmy gamę produktów, które świetnie sprawdzą się w pielęgnacji ciała. Puszyste, otulające musy, gęste masła, i balsamy w świecy bogate w naturalne składniki o cudownych zapachach to coś, co na pewno przykuje twoja uwagę. Nasze produkty do ciała to połączenie naturalnych olei oraz masła shea, bez sztucznych, chemicznych dodatków, parabenów i sls .

Masła do ciała

Są to bardzo gęste, zbite masła, które pod wpływem ciepła roztapiają się i tworzą olejek. Zapewnią nawilżenie i regeneracje na długi czas.  W ich skład wchodzi: masło shea- jest głównym składnikiem, olej naturalny , witamina E i zapach.  Mamy 5 rodzai o różnych zapachach  i różnych działaniach: z olejek arganowym o zapachu- zielonej herbaty, poziomki, grecki, ze słodkich migdałów- wanilia, macadamia- pomarańcza.  A także czyste masło shea i masło kakaowe bez żadnych dodatków. 

Musy do ciała

Puszyste, otulające zapachem  i cudownym zapachem, przenoszą do krainy słodyczy. Ciasteczkowe nawilżenie, malinowa regeneracja i mango, które wyszczupla.  Wspaniałe połączenie masła shea, drogocennych olejków, ekstraktów i gliceryny, rozpieści skórę ciała i pozostawi na długo nawilżoną. 

Balsamy w świecy

Dla zwolenników mieszanek olei oraz romantycznego nastroju przygotowaliśmy świece do masażu składające się z oleju kokosowego, masła shea, witaminy E oraz zapachu. Pomarańcza z wanilia i zielona herbata to zapachy, które sprawią, że będziesz sięgać po nie częściej. Świecę możemy zapalić podczas relaksującej kąpieli by piękny zapach dodatkowo nas rozluźnił, a po niej wmasować roztopione masło z olejem kokosowym w całe ciało. Świeca idealnie nadaje się do masażu, nie ma możliwości poparzenia się nią. 

Uwaga! Wszystkie kosmetyki są silnie uzależniające! :)